Hosting

Hosting.

Nasza firma aktywnie działa na rynku internetowym od 2006 roku. Od tego czasu odnotowujemy, stabilny rozwój. Przez te kilka lat zdobyliśmy duże doświadczenie, które ma odzwierciedlenie w profesjonalnych usługach, jakie świadczymy. Naszą ofertę uzupełniają hosting oraz rejestracje i utrzymanie domen internetowych.

Obsługujemy wiele serwerów oraz kilka tysięcy domen internetowych. Naszymi klientami są głównie małe i średnie przedsiębiorstwa, organizacje państwowe i również prywatni użytkownicy. Państwa zadowolenie motywuje nas do ciągłego rozwoju, poszerzania oferty oraz dalszego doskonalenia usług.

Naszą misją jest przede wszystkim dostarczanie usług internetowych na wysokim poziomie w stosunkowo niskich cenach. Łącząc doświadczenie naszych pracowników z najnowszymi technologiami oraz nowoczesną infrastrukturą, skutecznie wykorzystujemy potencjał, jaki daje Internet w biznesie i komunikacji.

Jeśli zdecydujesz się wykupić u nas stronę internetową, hosting w pierwszym roku otrzymasz gratis do strony www. Zapraszamy!